Детальніше
"> ZooMARTАнорексія собак (Недостатня вага). - ZooMART
15 50.19754 30.30948 https://zoomart.kiev.ua arrow 0 arrow 1 1 Ваш e-mail був відправленний! Упс, помилка! Спробуйте пізніше. НОВІ ГАРЯЧЕ АКЦІЯ cookie-true 600

Контактний телефон: (096) 034-30-30

Зробити замовлення: (095) 348-30-30

Зробити замовлення: (093) 834-30-30

Анорексія собак (Недостатня вага).

Анорексія собак (Недостатня вага).

Анорексія собак (Недостатня вага) – інколи трапляється навіть і таке!

В чому може бути причина?

 • Погане утримання.
 • Неправильне харчування.
 • Незбалансоване харчування.
 • Кахексичність.
 • Стрес.
 • Захворювання органів.
 • Індивідуальна схильність.
 • Відсутність уваги з боку господаря.

Поради як вийти зі стану анорексія:

Нервовий стрес, по суті, першопричина всіх хвороб.  Взагалі вважається, що відмова від їжі після перенесеної моральної травми -це нормально, це природне явище, однак процес потрібно лікувати.

Якщо проблема в поганому харчуванні, то потрібно поступово вводити прикорм до раціону Вашого вихованця, калорійним, повноцінним та повністю збалансованим кормом високої якості (декілька разів на день, але  дрібними порціями. Пропонуйте їжу, не рідше 1 разу на 1.5-2 години). Важливий процес прийому їжі, настрій господаря, доброзичлива і спокійна обстановка. Улюбленця необхідно забезпечити окремим  приміщенням, де обов’язково потрібно зволожувати повітря та підтримувати комфортну температуру.

При високому вмісті вуглеводів та жирів у раціоні потрібно прослідкувати, щоб білка не було надто багато! (Тому що, надлишок білка діє на собак, як овес на коней, і тільки стимулює підвищену активність замість того, щоб зробити собаку більш міцнішою!)

Не забувайте про систематичну дачу протипаразитарних препаратів (це може бути як комплексна так і монотерапія). Контрольне дослідження калу кожні 3-4 тижні.

Якщо одночасно з недостатньою вагою є інші проблеми, наприклад, діарея, зміни на шкірі або недостатність підшлункової залози чи підвищена функція щитоподібної залози, всі ці захворювання слід діагностувати.

Дуже виснаженим тваринам інколи допомагає тільки кастрація.

?Важливо:

 • Запасів глікогену (джерела вуглеводів в організмі), коли повністю відсутностя їжа вистачає лише на 20-25 годин. Не займайтесь самостійним лікуванням. Діяти необхідно терміново. Якщо ж так трапилось, що Ви вирішили зайнятись самостійним лікуванням, то воно  не повинно тривати більше доби. В іншому випадку для підтримки життєдіяльності, організм почне розщеплювати жири і протеїни, які не містять життєвонеобхідних речовин для головного мозку.
 • Кількість корму розраховувати відповідно з ідеальною вагою! (Якщо собака має вагу 25 кг, а її вага за нормою має бути 30 кг, необхідно розраховуючи добову норму, відштовхуватися від ваги 30 кг). При необхідності корм можна доповнити рослинною олією (оливковою або соняшниковою), щоб підвищити калорійність раціону.
Категорія Новини

1 Коментарі

 • 08.07.2020 at 12:09 Оксана

  Дуже дякую за рекомендації. Ми підебрали собаку. Вона була в не дуже гарному стані, худа, сумна… Перше, що ми зробили це прогнали глистів, потім знайшли вашу статтю, вирішили спробувати наступні кроки. Нам особливо допомогло часте харчування дрібними порціями.

Залишити відгук

КУПИ ДЛЯ МЕНЕ

Попередній перегляд

Будь ласка купи це моїй тваринці! :)

КУПИТИ ЗАРАЗ

Опціі дизайну

E-mail Settings

X